Hakkımızda

Filpak Paketleme ve Dolum Tesisleri Sanayi Ticaret A.S​

Filpak Paketleme ve Dolum Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. Plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olup, sektöründe ileri teknoloji ile Polietilen bazlı file ambalaj ürünleri üretmektedir. Sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliğini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Filpak uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile işbirliği yapmaktadır.

 

Filpak’ın gücü yetenekli işgücü, geniş faaliyet alanı, global müşteri tabanı, yaratıcı ürün gamı ve gelişmiş teknoloji kombinasyonuna sahip olmasından gelmektedir.  

Filpak’ın misyonu tüm dünyada, ambalaj sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen marka bir firma olmaktır. Bu nedenle Filpak, Kalite Kontrol ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti’ne büyük önem vermektedir. Ayrıca, Filpak çevre bilincine sahip bir firmadır; insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen hammaddeler kullanarak geri dönüşümlü ambalajlar üretmektedir.

 

Filpak bununla beraber kendini bilinçli, detaylarda dikkatli ve talep edilen ürünü yüksek kalitede zamanında gönderebilen çalışanlarıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olmasıyla farklılaştırmaktadır.

 

Filpak; müşteri odaklı üretim felsefesini gerçek anlamıyla hayata geçirmiştir. Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinden satış sonrası memnuniyet ölçümüne kadar olan tüm aşamalarda, müşteri beklentileriyle hareket eden dinamik organizasyon yapısı ve modern üretim ekipmanlarıyla esnek imalat yöntemini uygulamakta ve müşterileri için maksimum memnuniyet düzeyini amaçlamaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda müşteriye özel çözümler üretmektedir.